קורס גוגל אנליטיקס

על קורס גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס הינה מערכת מתקדמת ומתוחכמת מבית גוגל למדידת ומחקר של תנועה המבקרים אל האתר ובתוך האתר. כולם יודעים לבדוק את כמות המבקרים, אולם גוגל אנליטיקס מאפשר לבצע מחקר מקיף על התנועה באתר ולשמש ככלי אסטרטגי לשיפור הקמפיין, לגילוי צווארי בקבוק, אפקטיביות של עמודים וכן הלאה. בין שאר הדוחות ניתן למצוא כמה זמן המבקרים שוהים בתוך האתר, איפה, כמה נטשו את האתר, כמה דפים נצפו. ניתן לעקוב אחר תהליך הרכישה באתרי סחר, ניתן לבדוק מי הוריד קובץ, כמה זמן מבקרים באתר שלך ואיזה דפים מעוררים בכי הרבה עניין.

 

יודעים מה זה גוגל אנליטיקס? התקינו לכם ואתם אובדי עצות? האם אתם מנצלים לפחות חלק מהיכולות של הכלי המדהים הזה? איך הופכים את הידע הזה לכסף? שמי אבישי פרוינד ואני מרצה ויועץ לגוגל אנליטיקס, מניסיוני הדרך האפקטיבית להשיג את התוצאה הרצויה היא במתכונת של חניכה אישית / סדנה פרטית / לימוד 1 על 1 אצלכם במשרדכם, מדברים רק עליכם ועל האתרים שלכם, במן שנוח לכם ועל פי ההתקדמות האישית שלכם

 

על מנת שנוכל להפיק את מירב התועלת, נצטרף להצטייד במסך גדול (יחסית – לא מחשב נייד) וחיבור מהיר לאינטרנט.

חבילת הבסיס הנה חבילה בת 4 שעות, שתורכב מ- 2 פגישות בנות שעתיים כל אחת. אנחנו אמורים להספיק הרבה במהלך 4 שעות, ולפי הרצון והצורך נוכל להמשיך מעבר לכך. אוסיף ואומר, אני פונה בלשון רבים מאחר וניתן לצרף עוד 2 אנשים לסדנה הפרטית

 

נוכל להרכיב ביחד סילבוס, שיותאם לצרכים הבוערים לכם. מניסיוני אני מציע מבנה שיעורים שבסיומו תצאו עם הבנה ברמה טובה של היכולות של הכלי, איך הוא יכול לעזור לכם וללקוחותיכם להשיג מטרות עסקיות, ואיך עושים אותו נכון.

 

קורס גוגל אנליטיקס – מבנה מוצע

  1. פתיחת חשבון והתקנת קוד בסיסי
  2. סקירה כללית והכרת מבנה הדוחות
  3. הגדרת יעדים ומשפכים שיווקים
  4. מעקב אחר אירועים
  5. חיבור בין אדווררדס ואנליטיקס כולל יצירת קהלים מותאמים אישית לרימרקטינג
  6. URL Builder
  7. מעקב אחר חיפוש פנימי באתר
  8. יצירת ניסוי – ABTESTING

קורס גוגל אנליטיקס – המרצה

אבישי פרוינד – מומחה לשיווק באינטרנט, מוסמך גוגל אנליטיקס – Google Analytics Qualified, משמש כמרצה מבוקש באוניברסיטאות, מכללות ובימי עיון בנושא שיווק בגוגל וברשתות חברתיות, מומחה בהבאת תנעה איכותית.

user-behavior
דילוג לתוכן